УСЛУГИ
ПРОДУКЦИЯ
СОЛНЕЧНАЯ ЭНЕРГЕТИКА
ПРОИЗВОДСТВО
О КОМПАНИИ
ПРЕСС ЦЕНТР
  • /
  • /
Капітальний ремонт силових трансформаторів
Капітальний ремонт силових трансформаторів
Наша компанія виробляє технічне обслуговування (ТО), поточний (ТР) і капітальний (КР) ремонти силових трансформаторів напругою до 10 кВ потужністю до 630 кВА із заміною і без заміни електричних обмоток з подальшими електричними випробуваннями і оформленням протоколу випробувань. Електричних випробувань також піддаємо трансформаторне масло. При необхідності очищаємо масло від механічних домішок і вологи.

Поточний ремонт є основним профілактичним видом ремонту, що забезпечує довговічність і безвідмовність роботи силових трансформаторів. Цей ремонт здійснюється в процесі експлуатації і забезпечує підтримку трансформаторів в працездатному стані в період гарантованої напрацювання до чергового планового ремонту.

Капітальний ремонт здійснюється з метою відновлення справності та повного або близького до повного відновлення ресурсу трансформатора.

При КР, що виконується з заміною обмоток - обмотки виготовляємо з якісних ізоляційних і провідникових матеріалів.
Якість зварювальних швів і герметичність фланцевих з'єднань контролюємо гідравлічними випробуваннями.

Вартість ремонту силового трансформатора
Вартість визначається для кожного замовлення індивідуально.

Інформація для замовлення:
Для отримання консультації та розрахунку вартості за послугою ремонт силових трансформаторів, Ви можете: зателефонувати за номером +38 (067) 755 28 44, залишити запит на електронну пошту energoizmail@gmail.com або залишити контакти в формі зворотного зв'язку.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Для того, щоб замовити послугу, ведіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом